Робота кураторів Кузнецової І.О. та Карпенко О.С.

1212

14 вересня 2016 року студенти груп ТЗС-417 та ЕК-415 (куратори Кузнецова І.О. та Карпенко О.С.) кафедра ЕтаПТ відвідали музей Академії. Вони ознайомилися з історією Академії, з матеріалами о найбільш відомих вихованців Академії. Найбільше враження на студентів призвели виставленні у музейних вітринах фотоальбоми випускників минулих років, особисті речі, сувеніри, подаровані гістьми.

1 жовтня 2016 року студенти груп ТЗС-417 та ЕК-415 прийняли участь у спортивному святі “Практичні навички здорового способу життя” в рамках IX Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів з міжнародною участю в спорткомплексі Одеської національної академії харчових технологій. 

5 жовтня 2016 року кураторами Кузнецової І.О. та Карпенко О.С. (кафедра ЕтаПТ) було проведено кураторську годину, присвячену  25 рокам незалежності України. Студенти груп ТЗС-417 і ЕК-415 підготували цікаві доповіді. Ярмолович Юлія, Вербицький  Вадим, Димовський Валентин підготували презентацію про досягнення України: встановлення парламентсько-президентської республіки, введення національної валюти, одержання статусу члена ПАРЕ, затвердження нової Конституції, ЄВРО-2012. Студентка Озерная Марія розповіла про першого в Україні космонавта. 

2 листопада 2016 року студенти групи ТЗС-417 (куратор Кузнецова І.О.) відвідали Одеський музей анатомії людини. Музей є одним з найстаріших музеїв України. Багато експонатів було доставлено з різних кутків світу, але є і такі які виготовлювали студенти та викладачі кафедри. В музеї є 3000 експонатів, багато людських скелетів – представників різних народів і рас. Студенти були особливо вражені експонатами людських органів, схильних різним хворобам, особливо експонатом легень людини, яка курить. Студенти пообіцяли один одному ніколи не палити. 

18 листопада 2016 року на факультеті ПЕЕтаНГТ на кафедрі ЕтаПТ відбувся профорієнтаційний захід «Цікава хімія». Студенти груп ТЗС-417 та ЕК-415 (куратори Кузнецова І.О. та Карпенко О.С.) організували показ яскравих дослідів для школярів ОШ № 76. Учням розповіли про спеціальності Академії, факультету та про кафедру ЕтаПТ, також про умови вступу до Академії та умови навчання. Учні прийняли участь у ігровому занятті, яке підготували студенти, був розіграш призів та хімічна вікторина. Школяри були захоплені. Особливо відзначилися студенки Ярмолович Юлія та Єненко Марина.

     

Лекція «Алмази, історія та сучасність». 30 листопада 2016 року студенти групи ТЗС-417 Ярмолович Юлія та Єненко Марина підготували презентацію для науково-популярної лекції учням Одеського Технічного Коледжу та механіко-технологічного технікуму «Алмази, історія та сучасність» (лектор Кузнецова І.О.). Учням доповіли про походження дорогоцінних каменів, історії деяких історичних алмазів та інших коштовностей. Ціль доповіді було подати хімію, як живу науку про природу. Лекція дуже сподобалася учням.

 

Автор Кузнецова І.О.