Профорієнтаційна робота кафедр факультету (2017)

1264

Факультет прикладної екології, енергетики та нафтогазових технологій підтримує дружні традиції минулого року та продовжує пізнавальну мандрівку до шкіл міста Одеси!)))

10 лютого 2017 року співробітники ОНАХТ завітали до гімназії №1.

Активістами Студентського клубу профорієнтаторів за підтримки співробітників кафедри екології та природоохоронних технологій та керівництва гімназії було проведено майстер-клас «Хімічний брейн-ринг. Інтерактивне пізнання світу». Захід спрямований на підвищення зацікавленості школярів до природничих наук та демонстрація імплементації інтерактивних інструментів пізнання у навчальний процес. Дякуємо за участь учнів старших класів, а саме команди «Алкани», «Органіки», «Хліб» та «КТКН» за фантастичну інтелектуальну гру! Та вітаємо переможців учнів 9 класу команду «Алкани»!!!)))))))

Продовжуємо пізнавати світ разом з ОНАХТ


24 лютого 2017 року викладачі Одеської націоальної академії харчових технологій провели майстер-класи для учнів в НВК за адресою вул. м. Одеса, вул. Колонтаївська, 52. Наш факультет представив доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри Теплоенергетики та трубопровідного транспорту енергоносіїв Тітлов Олександр Сергійович


 

 

 

 

 


А вже 16 березня 2017 року проф. Тітлов О.С. завітав до навчальних закладів м. Чорноморськ Одеської області