Година Землі

1159


Вже протягом 9 років люди гуртом вимикають світло на Годину Землі… і продовжують вимикати його кожного разу, коли виходять з кімнати.

Натхнення однієї години є символом природоохоронного руху по всьому світі. Як океан з крапель, з невеликих щоденних дій складаються рішення екологічних проблем. Разом ми змінюємо світ! Ти з нами?

 Що буде відбуватись на Годину Землі? 

У пітьму зануриться Одеський національний академічний театр опери та балету, Спасо-Преображенський собор та центр міста – Приморський бульвар, Думська площа та Міська рада, Катерининська площа, вулиці Дерибасівська, Пушкінська та інші центральні вулиці Одеси. 

Одеська національна академія харчових технологій підтримує Годину Землі. 25 березня 2017 року в 20:30 на годину буде вимкнено зовнішнє освітлення. 

Цього року ми хочемо нагадати тобі, яка надзвичайна природа України! Озирнись навколо і обов’язково знайдеш хоча б невеликий її клаптик – сквер, парк, або навіть заказник, заповідник чи національний парк. Вони потребують твоєї уваги! Разом з родиною вийди 25 березня на природу, щоб привчити дітей любити та охороняти її. Якщо є бажання, можна приділити трохи часу чи інших ресурсів, щоб допомогти обраному парку.

Зміни починаються з тебе!

Перейти до джерела