Студентська конференція кафедри Екології та природоохоронних технологій

1408

11 квітня 2017 року в рамках тижня факультету на базі кафедри Екології та природоохоронних технологій було проведено студентську конференцію за участю студентів (бакалаврів та магістрів) спеціальностей 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища».

Почесну місію відкриття конференції було надано магістрам 1 курсу Губіній В.Ю. з доповіддю «Структура АПК стосовно цілей ОЖЦ», Толмаченко Г.О. «Розробка елементів системи екологічного менеджменту для виноробного підприємства», Чекал Г.Л. «Екологічні аспекти виноробних виробництв». 

У другому етапі студентської конференції на кафедрі екології та природоохоронних технологій гідно презентували свої дослідження студенти наукового ступеня «Бакалавр» спеціальностей 101 «Екологія» і 183 «Технології захисту навколишнього середовища»: Кондратюк Наталія «Використання та переробка гумових відходів», Романова Олена «Переробка відходів пластику», Григораш Вікторія «Переробка відходів харчових жирів», Ярмолович Юлія та Абаєва Любов «Харчові домішки та їх вплив на організм людини».

Дякуємо за організацію та проведення конференції керівника секції зав. каф. ЕтаПТ д.т.н., проф. Крусір Г.В., секретарів конференції ас. Чернишову О.О. і ст.лаб. Саввову К.О., експертну комісію, а саме доцентів кафедри ЕтаПТ, к.т.н. Мадані М.М., к.т.н. Шевченко Р.І., к.х.н. Кузнєцову І.О., к.х.н. Карпенко О.С. Окрему подяку у вигляді почесних дипломів отримали студенти спеціальностей 101 «Екологія» і 183 «Технології захисту навколишнього середовища» за активну участь в конференції.