Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни “Гідравліка”

18-22 квітня 2017 р. пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Гідравліка» для студентів вищих закладів освіти України.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1495 від 09.12.2016 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчального року» проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Гідравліка» для студентів вищих закладів освіти України доручено Національному аерокосмічному університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ».
 
Програма II етапу передбачала розв’язування шести задач за розділами програми з дисципліни «Гідравліка»: гідростатика; основи кінематики і динаміки рідини; гідравлічні опори і втрати напору при русі рідини; усталений та неусталений рух рідини в напірних трубопроводах; витікання рідини з отворів і насадків; гідродинамічне моделювання.
 

В олімпіаді взяли участь 24 студенти з різних ВНЗ України, в тому числі студенти Одеської національної академії харчових технологій. Факультет Прикладної екології, енергетики та нафтогазових технологій представили Нікітін Ілля та Радуш Дмитро. 

Вітаємо Радуша Дмитра з отриманням ІІ місця!!!!!!!!

Фотозвіт