Вибори в органи студентського самоврядування

1099

11.10.2017 року відбулися прямі таємні вибори у представницькі та виконавчі органи студентського самоврядування. Актив студентства закликав всіх студентів до відповідального ставлення та чекав на голос кожного та прийняття цього важливого рішення для майбутнього нашого факультету!

Кандидати на пост голови студентської ради факультету.

Гуща Марія Олександрівна

Привіт, мене звуть Гуща Марія, мені 18 років). Я студентка 2 курсу, факультету. Є старостою своєї групи. Мої найкращі якості – це терпіння і творчий підхід. Мені подобається працювати в команді, я комунікабельна та цілеспрямована людина. Беру активну участь в обговореннях та організації всіх заходів, що проводяться на нашому факультеті. Голова студради – відповідальна посада, але я обіцяю, що я впораюся !!!

Ярмолович Юлія Олексіївна

Я студентка 2 курсу, група ТЗС-427, намагаюся брати активну участь в житті нашої академії. Нехай не все у мене виходить, але я намагаюся, адже студентські роки треба провести яскраво й з користю. Вважаю посаду голови студентської ради факультету відмінним досвідом для будь-якого студента та мені цікаво спробувати свої сили на цій посаді!!!

Єрохін Дмитро Максимович


Я – студент другого курсу факультету, навчаюся за спеціальністю “електроенергетика, електротехніка і елекромеханіка”, є старостою групи ЕЕ-424. За весь час відвідував всі старостати і виконував покладені на мене обов’язки. Надалі хочу потрапити в студентську раду факультету і брати активнішу участь у житті рідної альма-матер. Вважаю, що маю для цього всі необхідні якості, такі як: відповідальність, комунікабельність, терпіння і організованість!!!

За результатами голосування перемогу отримала Гуща Марія!

Вітаємо та чекаємо на активну діяльність!!!

????