«Кращій абітурієнт ОНАХТ-2017» – перемогти може кожен!

923

Уже не перший рік Одеська національна академія харчових технологій заохочує кращих студентів-першокурсників за особливі досягнення в навчанні. Більш ніж півроку тому вони були в числі абітурієнтів, сьогодні це студенти і вже в списках відмінників академії, які демонструють відмінні результати. Прагнення до знань і активна життєва позиція не залишаються непоміченими в рідній альма-матер, саме ці якості дозволяють досягати професійних висот не тільки в стінах вищого навчального закладу, а й безпосередньо на робочому місці.

Кожен першокурсник може взяти участь в конкурсі, але перемогу здобудуть тільки ті, чиї бали по успішності максимальні. Кращі абітурієнти визначаються на кожному факультеті.
Умови конкурсу «Кращий абітурієнт» прості: потрібно всього лише вступити на перший курс Одеської національної академії харчових технологій і показати відмінні результати в навчанні. При підрахунку балів враховується успішність не тільки за першу зимову сесію, а й результати по Зовнішньому незалежному тестуванню. Після того як конкурсна комісія підведе підсумки, визначаються імена 11 найкращих абітурієнтів (по одному з кожного факультету).
В 2016 році традиційно нагородження кращих з кращих проходило в рамках Дня відкритих дверей Одеської національної академії харчових технологій. Кожен переможець отримав цінний приз і особисту подяку від ректора ОНАХТ Б.В. Єгорова.
У конкурсі 2016 року першокурсників очікував приємний сюрприз – за рішенням комісії кількість переможців склало не 11, а 13 студентів. Учасники настільки прагнули до відмінних результатів, що у багатьох загальний бал був практично однаковий. Як результат, було прийнято рішення присудити їм друге місце в конкурсі.
Студенти Одеської національної академії харчових технологій вже не перший рік доводять, що домогтися успіхів у навчанні не так важко, як здається на перший погляд. Цілеспрямованість, активність і віра в свої сили – ось якості, які виділяють студента нашої альма-матер. В цьому році кожен, хто поступить в Одеську національну академію харчових технологій, також отримає шанс стати «Кращим абітурієнтом ОНАХТ-2017».

ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ «КРАЩИЙ АБІТУРІЄНТ ОНАХТ 2016» на факультеті ПЕЕтаНГТ

Перше місце Єненко Марина

Друге місце Анастасія Пашняк