Всесвітній день охорони довкілля

249

5 червня 2020 року з нагоди Всесвітнього дня охорони довкілля Національний авіаційний університет (м. Київ) провів підсумкову конференцію V Всеукраїнського конкурсу «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ», присвячену збереженню біорізноманіття – невідкладній і нагальній проблемі.

Конференція пройшла онлайн. Конкурсна комісія із 48 чоловік розглянула понад 50 робіт молодих учених, аспірантів, магістрів і бакалаврів  закладів вищої освіти України і Білорусі.

На конкурс було подано три роботи студентів, виконані під керівництвом доцента Зацерклянного М.М. на кафедрі теплофізики і прикладної екології ОНАХТ.

За підсумками конкурсу робота магістрів Майлунець Н.В. і Яструб К.В. «Викиди підприємств галузі хлібопродуктів та їх використання», виконана відповідно до завдань з технологій захисту навколишнього середовища, отримала диплом 3 ступеня.

Роботи бакалаврів Романової О.В. «Куяльницький лиман: вчора, сьогодні, завтра» і Барабаш В.О. «Антропогенний вплив на Чорне море» зайняли відповідно 6 і 10 місця. Романова О.В. і Барабаш В.О. нагороджені грамотами, подарунками і отримали листи-рекомендації для вступу в магістратуру.

Голова галузевої конкурсної комісії БОЙЧЕНКО Сергій Валерійович, декан факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій НАУ, д.т.н., професор у заключному слові відзначив активну участь у Всеукраїнському конкурсі студентів ОНАХТ.

Науковий керівник Зацерклянний М.М. нагороджений грамотою.