Тиждень факультету Нафти, газу та екології

468

Традиційно на весні святкується тиждень факультету Нафти, газу та екології. В цьому році з 12.04.2021 р. по 16.04.2021 р.

12 квітня 2021 року були підведені результати акції зі збору макулатури з ініціативи Студради факультету «Збережи дерево – врятуй дитину». На кошти, що були отримані від здачі макулатури закуплені канцелярські товари та передані до комунального закладу «Миколаївська спеціальна школа Одеської обласної ради».

13 квітня 2021 року відбулася відкрита лекція «Видатні діячі науки і техніки кафедри нафтогазових технологій, інженерії та теплоенергетики», яку провів завідуючий кафедри проф. Тітлов О.С. та розповів про світил та засновників кафедри, їх відкриття та який вагомий внесок вони зробили у розвиток науки і техніки. Присутній 31 учасник.

14 квітня 2021 року відбулася лекція доцента кафедри термодинаміки та відновлювальної енергетики Бошкова Л.З. “Одеса – священний центр таємного культу”. На лекції студенти змогли зануритися у таємничий світ одеських дворів та дізнатися про їх постійних мешканців, які навіть мають свій власний культ, «Культ-котеістів». Лекція були присвячена пам’яті завідуючого кафедрою ТДтаВЕ, письменника, видатного діяча науки, проф. Дорошенко Олександра Вікторовича. Присутній 51 учасник.

15 квітня 2021 року пройшла традиційна Всеукраїнська науково-технічна конференція молодих учених та студентів «Еколого-енергетичні проблеми сучасності». Студенти представили розробки перетворювачів вітрової енергетики, дослідження теплоаккулулюючих матеріалів на основі парафіну, пролунали ідеї щодо покращення якості питної води, ґрунту, підвищення екологічної безпеки підприємств та багато інших новітніх розробок. Був присутній 51 учасник.

16 квітня 2021 року була проведена Конференція, присвячена 35-й річниці Чорнобильської катастрофи «Чорнобиль +35. Нагадування на майбутнє». Відкрив конференцію Косой Б.В. – професор, директор інституту холоду, кріотехнологій та екоенергетики ОНАХТ. Студенти академії та коледжу доповідали про різні аспекти, факти, причини чорнобильської катастрофи, її наслідки, сучасний стан зони відчуження. Були присутніми 100 учасників.

16 квітня 2021 року відбулася лекція “Актуальні наукові дослідження кафедри теплофізики та прикладної екології”, яку провів проф. Семенюк Ю.В. та проф. Хлієва О.Я. Студенти дізналися про історію створення кафедри та познайомилися з дослідженнями, які зараз проводяться в лабораторіях кафедри.